Bërthamë biçikletash me precizion të lartë

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

  Numri i modelit.:IKIA-CWC-C29

  Komponentët e frenimit:Frenimi i caliperit

  Dhëmbët me rrota zinxhir:34-42T

  Set Derailleur:Pa Derailleur

  Materiali i kornizës:Aliazh alumini

  Furnizimi me energji elektrike:Fuqia punëtore

  Materiali i buzës:Çeliku

  Materiali i timonit:Çeliku

  Materiali i Shportës së Biçikletave:Çeliku

  Materiali i pedalit të biçikletës:Çeliku

  Lloji i dritës:Reflektor

  Pozicioni / Pozicioni i dritës së biçikletës:Drita e pasme

  Materiali i Shellit të Shalës:Lëkurë imituese

  Vrima e folur:24-30H

  Materiali i pirunit:Çeliku

  Komponentët e frenimit:Frenimi i caliperit

  Dhëmbët me rrota zinxhir:34-42T

  Set Derailleur:Pa Derailleur

  Materiali i kornizës:Aliazh alumini

  Furnizimi me energji elektrike:Fuqia punëtore

  Materiali i buzës:Çeliku

  Materiali i timonit:Çeliku

  Materiali i Shportës së Biçikletave:Çeliku

  Materiali i pedalit të biçikletës:Çeliku

  Lloji i dritës:Reflektor

  Pozicioni / Pozicioni i dritës së biçikletës:Drita e pasme

  Materiali i Shellit të Shalës:Lëkurë imituese

  Vrima e folur:24-30H

  Materiali i pirunit:Çeliku

Informacion shtesë

  Paketimi:Qese polifonike

  Produktiviteti:10000PCS në muaj

  Marka:IKIA

  Transporti:Oqeani, toka, ajri

  Vendi i origjinës:Kina

  Aftësia e furnizimit:10000 copë

  Certifikata:Er

përshkrim i produktit

 • Saktësi e madhe Biçikleta Crankset

Më poshtë është Manikyri me zinxhir dhe maniak me Prerje të Lartë të Biçikletave 24-34-42T. Të gjitha madhësitë e Maniakut të Biçikletave Rrugore me Manikyr Alloy BMX mund të furnizohen. Tri copë si 24-34-42T 170MM, 28-38-48T 170MM, etj. Dy pjesë si 44 / 48T 170MM, 44 / 46T 170MM, 32 / 33T 165MM, etj. Pica të vetme si 44T 170MM, 36T 165MM , 32T 165MM, etj Materiali mund të jetë çelik ose aliazh. Dhe mbulesa prej çeliku dhe mbulesa plastike mund të zgjidhen.Pjesë biçikletash Chainwheel & Maniak kanë shumë ngjyra, sepse mund të pikturohet ose ED ose CP.

CWC 24-34-42T 170MM

 • Specifikimet:
 • Materiali: çelik
 • Dhëmbët: 28T, 32T, 33T, 36T, 40T, 46T, 48T
 • Maniak: 170 mm, 165 mm, 89 mm
 • Sipërfaqja: CP dhe ED (e zezë dhe me ngjyra)
 • Mbulesa plastike (e zezë, gri dhe shumëngjyrëshe) janë opsionale

Karakteristikat:

 • Qëndrueshëm
 • Produkt jeshil
 • Paketim i fortë
 • Punim i imët
 • Pamje perfekte
 • Shërbim perfekt i shitjes para dhe shitjes

Paketimi:

 • Qese flluskë, kuti kartoni, çantë të endur dhe rrip
 • Sasia: 20 copë / kuti kartoni

Informacion shtese:

 • Koha e shkurtër e dorëzimit të dorëzimit
 • OEM / urdhërat ODM janë të mirëseardhura
 • Fabrika e miratuar ISO 9001: 2008
 • Të drejtën pronësore të importit dhe eksportit direkt
 • Shfaqje Ekspozite

Çdo vit do të marrim pjesë në Panairin e Ciklit SHANGHAI në maj. Ju mund të shihni produktet tona të pasura të Biciklete & Biciklete rezervë, atëherë jo vetëm që do të tregohet ky manovër i biçikletave rrugore me crank aliazh MTB por gjithashtu mund të zgjidhen shumë modele dhe madhësi të tjera. Të tilla si shalët për fëmijë, vendet e biçikletave MTB, etj., Të cilat janë shumë të njohura nga blerësit e huaj. Mirësevini të vizitoni stendën tonë.

undefined

 • Produktet e ngjashme

Më poshtë janë produktet tona të lidhura, si dhe produktet e shitjes së nxehtë me cilësi superiore dhe të gjitha stilet. Pjesët e biçikletave përfshijnë zinxhir dhe maniak, pompat e dorezave të biçikletave, shalët / sediljen e biçikletës, frenat, pedalet, rrotat e automjeteve, boshti i biçikletave, korniza e biçikletave, këmba e mbrojtjes, bllokimi, këmbanat, shporta, goma dhe tubi i brendshëm, mjetet e riparimit të biçikletave, etj na fotot tuaja gjithashtu, dizajni juaj logo mund të pranohet, too. Nëse jeni të interesuar për ndonjë send, ju lutemi paraqisni kërkesën tuaj. Ju do të merrni përgjigjen më të shpejtë.

Bicycle parts

 • Shërbimi i produkteve

  Së pari, - Shërbimi, saktësisht do të thotë Shërbimi i Para-shitjes:

Në kompaninë tonë, të gjithë Përfaqësuesit e Shitjeve kanë Njohuri Profesionale dhe Përvojë të Pasur në Tregtinë Ndërkombëtare, dhe në tre muaj pas bashkimit me ne, ata punojnë në Workshop, duke mësuar të gjitha rezervat e produkteve dhe tërë procesin e prodhimit. Ata mund t'u përgjigjen pyetjeve nga klientët dhe gjithashtu mund t'u japin klientëve disa sugjerime të blerjes. Pra, para se të shihni produktet tona, ne kemi besim për t'ju kapur përmes Shërbimeve tona profesionale të Para-shitjeve nga Ekipet tona profesionale të Shitjes.

Së dyti-Sasi :

Ne kemi një Sistem Rigoroz të Kontrollit të Cilësisë, përpara se të largohemi nga depoja jonë, të gjitha produktet janë testuar nga pajisje speciale dhe QC. Cilësia është themeli i jetës dhe zhvillimit tonë.

Së treti - Shërbimi, saktësisht do të thotë Shërbimi pas shitjes:

Ne kemi ndërmjetësin e klasit të parë ndërkombëtar dhe ndërmjetësin e doganave si partnerë bashkëpunimi, ata mund të na ofrojnë ngarkesa detare shumë të favorshme dhe shërbim profesional dhe të shpejtë, kështu që ne mund të garantojmë transportin tonë të shkëlqyeshëm.

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të biçikletave me precizion të lartë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë rrotat e biçikletave ED janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Rrota Zinxhiri Çeliku të Pjesës së Biçikletave. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni