Карпести за велосипеди со висока прецизност

Краток опис:


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

  Број на модел:IKIA-CWC-C29

  Компоненти на сопирачките:Сопирачка на дебеломер

  Заби со тркала:34-42T

  Сет за Дерајлер:Без Дерајлер

  Рамка материјал:Алуминиумски легури

  Напојување:Работна сила

  Материјал на раб:Челик

  Материјал на рачката:Челик

  Материјал за корпи за велосипеди:Челик

  Материјал за педали за велосипеди:Челик

  Тип на светлина:Рефлектор

  Позиција / положба на светло за велосипед:Задно светло

  Седло Школка материјал:Имитација на кожа

  Зборуваше дупка:24-30ч

  Материјал за вилушка:Челик

  Компоненти на сопирачките:Сопирачка на дебеломер

  Заби со тркала:34-42T

  Сет за Дерајлер:Без Дерајлер

  Рамка материјал:Алуминиумски легури

  Напојување:Работна сила

  Материјал на раб:Челик

  Материјал на рачката:Челик

  Материјал за корпи за велосипеди:Челик

  Материјал за педали за велосипеди:Челик

  Тип на светлина:Рефлектор

  Позиција / положба на светло за велосипед:Задно светло

  Седло Школка материјал:Имитација на кожа

  Зборуваше дупка:24-30ч

  Материјал за вилушка:Челик

Додатни информации

  Пакување:Полибабет

  Продуктивност:10000PCS месечно

  Бренд:ИКИА

  Превоз:Океан, земја, воздух

  Место на потекло:Кина

  Способност за снабдување:10000 парчиња

  Сертификат:Н.е.

Опис на производот

 • Висока прецизност Велосипед Заплетен

Подолу е висок прецизен карпет за велосипеди 24-34-42T синџир и чудак. Сите големини на BMX алуминиумски чудак за патишта за чудак за велосипеди може да се испорача. Три парчиња како што се 24-34-42T 170MM, 28-38-48T 170MM, итн. Две парчиња како 44 / 48T 170MM, 44 / 46T 170MM, 32 / 33T 165MM, итн. Единечни пиперки како 44T 170MM, 36T 165MM , 32T 165MM, итн. Материјалот може да биде челик или легура. И челичен капак и пластичен капак можат да бидат избрани.Делови за велосипеди Chainwheel & Crank имаат многу бои, бидејќи може да биде обоен или ED или CP.

CWC 24-34-42T 170MM

 • Спецификации:
 • Материјал: челик
 • Заби: 28T, 32T, 33T, 36T, 40T, 46T, 48T
 • Crank: 170мм, 165мм, 89мм
 • Површина: CP и ED (црна и шарена)
 • Пластичната обвивка (црна, сива и шарена) е опционална

Карактеристики:

 • Издржлив
 • Зелен производ
 • Силно пакување
 • Фино изработка
 • Совршен изглед
 • Совршена услуга за пред-продажба и по-продажба

Пакување:

 • Кеса за меурчиња, картонска хартија, ткаена торба и каиш
 • Количина: 20 парчиња / картон

Дополнителни информации:

 • Кратко време на испорака
 • Нарачките за OEM / ODM се добредојдени
 • Фабрика одобрена ISO 9001: 2008
 • Сопствено право на увоз и извоз директно
 • Изложба Изложба

Секоја година ќе присуствуваме на Саемот за циклуси ШАНГАИ во мај. Можете да ги видите нашите богати производи од велосипед и резервни велосипеди, тогаш не само што ќе се прикаже чудак за патници за велосипеди од MTB Alloy Crank, туку и многу други модели и големини може да се изберат. Како што се Детски седла, седишта за велосипеди МТБ, итн, кои се многу популарни кај странските купувачи. Добредојдовте да го посетите нашиот штанд.

undefined

 • Поврзани производи

Подолу се прикажани нашите сродни производи, како и производи за топла продажба со супериорен квалитет и сите стилови. Делови за велосипеди Вклучуваат синџир и чудак, пумпи за рачки за велосипеди, седла / седиште за велосипед, сопирачка, педали, слободно тркало, оска за велосипед, рамка за велосипед, калај, заклучување, Bвона, корпа, гума и внатрешна цевка, алатки за поправка на велосипеди, итн нас, вашите слики, исто така, вашиот дизајн на логото може да биде прифатен, исто така. Ако сте заинтересирани за какви било предмети, доставете го вашето барање. Getе добиете најбрз одговор.

Bicycle parts

 • Услуга на производи

  Прво, -Служба, точно значи услуга за пред-продажба:

Во нашата компанија, сите претставници на продажбата имаат професионално знаење и богато искуство во меѓународната трговија, а во првиот месец по влегувањето во нас, тие работат во работилница, учејќи ги сите резервни производи и целиот производствен процес. Тие можат да одговорат на какви било прашања од клиенти и исто така можат да им дадат на клиентите некои предлози за купување. Значи, пред да ги видите нашите производи, имаме доверба да ве фатиме преку нашите професионални претпродажни услуги од нашите професионални тимови за продажба.

Второ-квантитет :

Имаме Строг систем за контрола на квалитетот, пред да го напуштиме складиштето, сите производи се тестирани од специјална опрема и КК. Квалитетот е наш темел за живот и развој.

Трето - услуга, точно значи услуга по продажбата:

Имаме првокласен меѓународен шпедитер и царински брокер како партнери за соработка, тие можат да ни снабдат многу поволен морски товар и професионална и брза услуга, за да можеме да гарантираме одличен транспорт.

Барате идеален производител и снабдувач на моторни велосипеди со висока прецизност? Имаме широк избор по одлични цени за да ви помогнеме да бидете креативни. Целиот тркало за велосипеди ED е загарантиран за квалитет. Ние сме фабрика за потекло од Кина, тркало од челичен ланец за велосипеди. Ако имате какво било прашање, слободно контактирајте не.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја