За нас

ЗА НАС

ФОКУСИРАЈТЕ ВО ВЕЛОСИДАЦИЈА

Профил на компанијата

Хебеи YIJIASHUN тргување копродукции, Ltd е специјализирана за производство и извоз на велосипеди и делови, деца велосипеди и играчки и пумпи, лоцирани во Shijiazhuang Хебеи во Кина. Хебеи е соседен на Пекинг (најголемиот аеродром) и Тијанџин (најголемото северно пристаниште), уживајќи во најдобрите превози.

Имаме извештај ISO9001: 2008, CE, ROSH, SGS. Ние исто така можеме да снабдуваме секаков преференцијален тарифен сертификат за потекло, како што се, ФОРМА Е, ФОРМА Ф, ДДВ итн.

img (4)

img (4)

img (4)

img (4)

img (4)

Профил на компанијата Неверојатни броеви

Пумпи за компјутери
Комплети Chainwheel & Crank
Велосипеди за компјутери
%
Сооднос на извоз

Нашата фабрика- (Хебеј ИКИА Индустрија и трговија копродукции, ООД / Ксингтаи ЗИЛОНГ велосипед копродукции, ООД), лоцирана во источната развојна зона, округот Гуангзонг, Ксингтаи, Хебеи, специјализирана за производство на сите видови велосипедски пумпи, синџирско тркало и чудак Велосипед. Нашите годишни излези се 4000000 парчиња пумпи, 2000000 сетови верижни тркала и чудак, 300000 парчиња велосипеди, а 95% се извезуваат во Пакистан, ОАЕ, Виетнам, Турција, Велика Британија, Канада, Чиле, Перу, Јужна Африка, Танзанија, Нигерија итн.

Покрај тоа, ние исто така извезуваме други велосипеди и делови произведени од фабриките на нашиот брат, како што се, седло, кабел за сопирање, говорник, оска, челична топка, носач, вилушка итн.

Имаме силен технички тим во индустријата, децениско професионално искуство, одлично ниво на дизајн, создавајќи висококвалитетна опрема со висока ефикасност. Ние опстојуваме на квалитетите на производите и ги контролираме строго процесите на производство, посветени на производството од сите видови.
Нашите производи имаат добар квалитет и кредит за да ни овозможат да поставиме многу подружници и дистрибутери во нашата земја. Компанијата користи напредни системи за дизајн и употреба на напредно управување со системот за управување со квалитет ISO9001 2000 меѓународно.
Компанијата е специјализирана за производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни развојни способности, добри технички услуги. Без разлика дали тоа е пред-продажба или по-продажба, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за да ве известиме и да ги користиме нашите производи повеќе брзо.

Ние секогаш се држиме до

Најниски профити и најдолги соработки!