Контактирајте не

Хебеи YIJIASHUN тргување копродукции, ООД

Адреса

Бр.158 Хуаијан источен пат, област Јухуа, Шиџијажуанг, Хебеи

Телефон

Тел: 86-311-89640152

Мобилен телефон: +8613623317663

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја