ЗА НАС ЗА НАС

Хебеи YIJIASHUN тргување копродукции, Ltd е специјализирана за производство и извоз на велосипеди и делови, деца велосипеди и играчки и пумпи, лоцирани во Shijiazhuang Хебеи во Кина. Хебеи е соседен на Пекинг (најголемиот аеродром) и Тијанџин (најголемото северно пристаниште), уживајќи во најдобрите превози.

Нашата фабрика- (Хебеј ИКИА Индустрија и трговија копродукции, ООД / Ксингтаи ЗИЛОНГ велосипед копродукции, ООД), лоцирана во источната развојна зона, округот Гуангзонг, Ксингтаи, Хебеи, специјализирана за производство на сите видови велосипедски пумпи, синџирско тркало и чудак Велосипед. Нашите годишни излези се 4000000 парчиња пумпи, 2000000 сетови верижни тркала и чудак, 300000 парчиња велосипеди, а 95% се извезуваат во Пакистан, ОАЕ, Виетнам, Турција, Велика Британија, Канада, Чиле, Перу, Јужна Африка, Танзанија, Нигерија итн.

ПРИМЕНА ПРИМЕНА

НАЈНОВИОТ ПРОИЗВОД НАЈНОВИОТ ПРОИЗВОД

  • Electric Bike Three Speed Handle Grip

    Електричен велосипед зафат со три брзини

    Број на модел: ИКИА-HBG-C46 Компоненти на сопирачката: Заби со синџир на сопирачки за дебеломер: 34-42T Сет Derailleur: Без рамка на Дерајлер Материјал: Напојување од јаглероден челик: Материјал на работ на работна сила: Челик Материјал на рачката: Челичен материјал за корпа за велосипед: Пластичен материјал за педалот за велосипед : Тип светло од алуминиум / легура: Позиција на рефлектор / Позиција на светло за велосипед: Задно светло седло Школка Материјал: Имитација на кожа Дупка за збор: 32-40H Материјал за вилушка: Компоненти на сопирачката од алуминиумски легури: Заби на синџирот на сопирачките за калипер: 34-42T Комплетна опрема: ...
  • Ftiler Bicycle Handles Rubber Grip

    Фтилер велосипед се справува со гумен зафат

    Број на модел: ИКИА-HBG-C48 Компоненти на сопирачката: Заби со синџир за тркала за сопирање: 34-42T Комплет Дерајлер: Без рамка Дералиум Материјал: Напојување од јаглероден челик: Материјал на работ на работна сила: Челик Материјал на рачката: Челичен материјал за корпа за велосипед: Пластичен материјал за педалот за велосипед : Тип светло од алуминиум / легура: Позиција на рефлектор / Позиција на светло за велосипед: Задно светло седло Школка Материјал: Имитација на кожа Дупка за збор: 32-40H Материјал за вилушка: Компоненти на сопирачката од алуминиумски легури: Заби на синџирот на сопирачките за калипер: 34-42T Комплетна опрема: ...