Na kontaktoni

Co Trading Hebei YIJIASHUN, Ltd

Adresë

Nr. 158 Rruga Huaian East, Rrethi Yuhua, Shijiazhuang, Hebei

Posta elektronike

Telefoni

Tel: 86-311-89640152

Telefoni celular: +8613623317663

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pas dite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni