Rreth Nesh

RRETH NESH

FOKUSI N ON Biçikletë

Profili i kompanisë

Hebei YIJIASHUN Trading Co, Ltd, e specializuar në prodhimin dhe eksportimin e Biçikletave dhe pjesëve, biçikletë për fëmijë dhe lodra dhe pompa, të vendosura në Shijiazhuang Hebei të Kinës. Hebei është i afërt në Pekin (aeroporti më i madh) dhe Tianjin (porti verior më i madh), duke shijuar transportet më të mira.

Ne kemi raportin ISO9001: 2008, CE, ROSH, SGS. Ne gjithashtu mund të sigurojmë të gjitha llojet e Certifikatës Preferenciale të Tarifës së Origjinës, të tilla si, FORMULARI E, FORMULARI F, MTL etj.

img (4)

img (4)

img (4)

img (4)

img (4)

Profili i kompanisëNumrat e pabesueshëm

PC Pompa
Vendos zinxhir & manivelë
Bikes me copë
%
Raporti i eksportit

Fabrika jonë - (Hebei IKIA Industry & Trade Co, Ltd / Xingtai ZHILONG Biciklete Co, Ltd), e vendosur në Zonën e Zhvillimit Lindor, Qarkun Guangzong, Xingtai, Hebei, e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të Pompave të Biçikletave, Rrota Zinxhir & Maniak dhe Biciklete. Prodhimi ynë vjetor është pompa 4000000 copë, rrota zinxhir 2000000 sete dhe maniak, biçikleta 300000 copë dhe 95% eksportohen në Pakistan, Emiratet e Bashkuara Arabe, Vietnami, Turqia, MB, Kanada, Kili, Peru, Afrika e Jugut, Tanzani, Nigeri etj.

Përveç kësaj, ne gjithashtu eksportojmë biçikleta të tjera dhe pjesë të prodhuara nga fabrikat e vëllait tonë, të tilla si, shalë, kabllo frenash, foli, bosht, top çeliku, transportues, pirun etj.

Ne kemi një ekip të fortë teknik në industri, përvojë dekadash profesionale, nivel të shkëlqyeshëm dizajni, duke krijuar një pajisje me cilësi të lartë me efikasitet të lartë. Ne vazhdojmë në cilësitë e produkteve dhe kontrollojmë në mënyrë rigoroze proceset e prodhimit, të përkushtuar për prodhimin e të gjitha llojeve.
Produktet tona kanë cilësi të mirë dhe kredi për të na lejuar të mund të krijojmë shumë zyra dege dhe shpërndarës në vendin tonë. Kompania përdor sisteme të përparuara të dizajnit dhe përdorimin e menaxhimit të përparuar të sistemit ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë ISO9001 2000.
Kompania specializohet në prodhimin e pajisjeve me performancë të lartë, forcë të fortë teknike, aftësi të forta zhvillimi, shërbime të mira teknike. Pavarësisht nëse është para-shitjes ose pas-shitjes, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë për t'ju njoftuar dhe përdorur produktet tona më shumë shpejt

Ne gjithmonë i përmbahemi

Fitimet më të ulëta dhe bashkëpunimet më të gjata!