Dritë biçikletë me fuqi të lartë të rikarikueshme

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

  Numri i modelit.:IKIA-LED-A20

  Komponentët e frenimit:Komplete kabllosh

  Dhëmbët me rrota zinxhir:24-32T

  Set Derailleur:Derailleur i pasmë

  Materiali i kornizës:Aliazh magnezi

  Furnizimi me energji elektrike:Bateria

  Materiali i buzës:Çeliku

  Materiali i timonit:Gome

  Materiali i Shportës së Biçikletave:Thurje

  Materiali i pedalit të biçikletës:Alumini / Aliazhi

  Lloji i dritës:Reflektor, Dinamo

  Pozicioni / Pozicioni i dritës së biçikletës:Drita e pasme

  Materiali i Shellit të Shalës:Plastike

  Vrima e folur:16-22H

  Materiali i pirunit:Aliazh magnezi

  Komponentët e frenimit:Komplete kabllosh

  Dhëmbët me rrota zinxhir:24-32T

  Set Derailleur:Derailleur i pasmë

  Materiali i kornizës:Aliazh magnezi

  Furnizimi me energji elektrike:Bateria

  Materiali i buzës:Çeliku

  Materiali i timonit:Gome

  Materiali i Shportës së Biçikletave:Thurje

  Materiali i pedalit të biçikletës:Alumini / Aliazhi

  Lloji i dritës:Dinamo

  Pozicioni / Pozicioni i dritës së biçikletës:Drita e pasme

  Materiali i Shellit të Shalës:Plastike

  Vrima e folur:16-22H

  Materiali i pirunit:Aliazh magnezi

Informacion shtesë

  Paketimi:Për të porositur

  Produktiviteti:10000PCS në muaj

  Marka:IKIA

  Transporti:Oqeani, toka, ajri

  Vendi i origjinës:Kina

  Aftësia e furnizimit:10000 copë

  Certifikata:Er

përshkrim i produktit

 • Fuqia e lartë e rimbushshme Drita e biçikletës

Më poshtë është e Lartë e Rimbushshme e Zezë. ShumëngjyrëshBiçikleta Drita e bishtit Përfshini Led Light dhe Llambë me Dynamo dhe dritë elektrike. Të gjitha modelet dhe madhësitë mund të furnizohen nga fabrika jonë. Më shumë modele pls vizitojnë faqen tonë të internetit për të kontrolluar. Dhe gjithashtu mund të na dërgoni kërkesë për të marrë më shumë fotografi dhe çmime. Në pritje të mesazhit tuaj.

Electric LED Bicycle Light Sets

 • Specifikimet:

Trupi çeliku Sipërfaqja CP / ED Mbaro Drita e përparme dhe e pasme Karakteristikat: Qëndrueshëm Produkt jeshil Paketim i fortë Punim i imët Pamje perfekte Lehtë për të vepruar Paketimi: 1 copë / kuti, 50 copë / ctn Informacioni i përparësisë: 1. Koha më e shkurtër e dorëzimit 2. OEM dhe urdhërat ODM janë të mirëseardhura 3. Mbajtja e së drejtës së importit dhe eksportit direkt

4. Sigurimi i çdo certifikate preferenciale të origjinës (të tilla si, Formulari A, Formulari E, Formulari F)

bicycle Light

 • Shfaqje Ekspozite

Çdo vit do të marrim pjesë në Panairin e Ciklit SHANGHAI në maj. Ju mund të shihni ri tonëprodukte të biçikletave dhe Pjesë këmbimi për biçikleta, atëherë jo vetëm kjo Dritat e bukura LED në natyrë të biçikletavedo të tregohet por gjithashtu shumë modele dhe madhësi të tjera mund të zgjidhen. Të tilla si pedale alumini biçikletash, pedale këmbësh biçikletash, etj., Të cilat janë shumë të njohura nga blerësit e huaj. Mirësevini të vizitoni stendën tonë.

undefined

 • Produktet e ngjashme

Më poshtë janë produktet tona të lidhura, si dhe produktet e shitjes së nxehtë me cilësi superiore dhe të gjitha stilet. Pjesë biçikletash Përfshini Chainwheel & Maniak, Pompa për dorezat e biçikletave, Shalë / Vende biçikletash, Brake, Pedal alumini biçikletash, Rrota e Lirë, Boshti i Biçikletës, Korniza e Biçikletës, Mudguard, Bllokimi, Këmbanat, Shporta, Goma dhe tubi i brendshëm, Vegla për riparimin e Biçikletave, etj. Ju gjithashtu mund të na dërgoni fotot tuaja gjithashtu , dizajni i logos suaj mund të pranohet gjithashtu. Nëse jeni të interesuar për ndonjë send, ju lutemi paraqisni kërkesën tuaj. Ju do të merrni përgjigjen më të shpejtë.

Bicycle parts

 • Shërbimi i produkteve Së pari, - Shërbimi, saktësisht do të thotë Shërbimi i Para-shitjes:

Në kompaninë tonë, të gjithë Përfaqësuesit e Shitjeve kanë Njohuri Profesionale dhe Përvojë të Pasur në Tregtinë Ndërkombëtare, dhe në tre muaj pas bashkimit me ne, ata punojnë në Workshop, duke mësuar të gjitha rezervat e produkteve dhe tërë procesin e prodhimit. Ata mund t'u përgjigjen pyetjeve nga klientët dhe gjithashtu mund t'u japin klientëve disa sugjerime të blerjes. Pra, para se të shihni produktet tona, ne kemi besim për t'ju kapur përmes Shërbimeve tona profesionale të Para-shitjeve nga Ekipet tona profesionale të Shitjes.

Së dyti-Sasi

Ne kemi një Sistem Rigoroz të Kontrollit të Cilësisë, përpara se të largohemi nga depoja jonë, të gjitha produktet janë testuar nga pajisje speciale dhe QC. Cilësia është themeli i jetës dhe zhvillimit tonë.

Së treti - Shërbimi, saktësisht do të thotë Shërbimi pas shitjes:

Ne kemi ndërmjetësin e klasit të parë ndërkombëtar dhe ndërmjetësin e doganave si partnerë bashkëpunimi, ata mund të na ofrojnë ngarkesa detare shumë të favorshme dhe shërbim profesional dhe të shpejtë, kështu që ne mund të garantojmë transportin tonë të shkëlqyeshëm.

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal për dritën e biçikletave me fuqi të lartë të rikarikueshme të zezë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha dritat e biçikletave me fuqi të lartë të rimbushshme elektrike janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës Kineze të Dritës së Lartë të Fuqisë së Baterive të Baterive të Rimbushshme. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni