Електричен велосипед зафат со три брзини

Краток опис:


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Број на модел:IKIA-HBG-C46

Компоненти на сопирачките:Сопирачка на дебеломер

Заби со тркала:34-42T

Сет за Дерајлер:Без Дерајлер

Рамка материјал:Јаглероден челик

Напојување:Работна сила

Материјал на раб:Челик

Материјал на рачката:Челик

Материјал за корпи за велосипеди:Пластика

Материјал за педали за велосипеди:Алуминиум / легура

Тип на светлина:Рефлектор

Позиција / положба на светло за велосипед:Задно светло

Седло Школка материјал:Имитација на кожа

Зборуваше дупка:32-40ч

Материјал за вилушка:Алуминиумски легури

Компоненти на сопирачките:Сопирачка на дебеломер

Заби со тркала:34-42T

Сет за Дерајлер:Без Дерајлер

Рамка материјал:Јаглероден челик

Напојување:Работна сила

Материјал на раб:Челик

Материјал на рачката:Челик

Материјал за корпи за велосипеди:Пластика

Материјал за педали за велосипеди:Алуминиум / легура

Тип на светлина:Рефлектор

Позиција / положба на светло за велосипед:Задно светло

Седло Школка материјал:Имитација на кожа

Зборуваше дупка:32-40ч

Материјал за вилушка:Алуминиумски легури

Додатни информации

Пакување:полибаги и картон

Продуктивност:10000PCS месечно

Бренд:ИКИА

Превоз:Океан, земја, воздух

Место на потекло:Кина

Способност за снабдување:10000 парчиња

Сертификат:Н.е.

Опис на производот

  • Електричен велосипед зафат со три брзини

Подолу е зафат со електричен велосипед со три брзини. И ние исто така произведуваме пена зафати за лента за управување со велосипед. Може да се изберат многу модели и големини, да се користат за нивПланински велосипед, Градски велосипед, деца велосипед. Секое барање, слободно контактирајте не, ќе ви испратиме повеќе детали за информации.

Electric Bike Parts Grip

  • Спецификации

Апликации за зафаќање на рака од гума за пена: - Зафат за рака. - Изолација на топлина. - Заштитете ги жиците. - Опрема за движење што се користи во рачка на рекет, перница, амортизери и други спортски додатоци итн. Против лизгачката површина се прави поголема безбедност - Мека и удобна зафат за шипки - Ја корегира положбата на вашата рака, така што средниот нерв не апсорбира непотребен притисок (водечка причина за синдромот на карпален тунел) - Погоден за секаков вид на директно зафати - Лесно за инсталирање Предности: Искусен персонал Карактеристики на производот Перформанси на производот Навремена испорака Карактеристики: Издржлив Зелен производ Силно пакување Фино изработка Совршен изглед Совршена услуга за пред-продажба и по-продажба Пакување: поли торба, картон или други или прилагодено

  • Изложба Изложба

Секоја година ќе присуствуваме на Саемот за циклуси ШАНГАИ во мај. Можете да ги видите нашите богати производи наВелосипед& Резервни делови за велосипеди, тогаш не само што ќе се прикажат овие тркала за велосипеди, туку и многу други модели и големини може да се изберат. Како што се Детски седла, седишта за велосипеди МТБ, итн, кои се многу популарни кај странските купувачи. Добредојдовте да го посетите нашиот штанд.

bike and bike parts

  • Поврзани производи

Подолу се прикажани нашите сродни производи, како и производи за топла продажба со супериорен квалитет и сите стилови. Делови за велосипеди Вклучи Chainwheel & Crank, Пумпи за управување со велосипед, седла / седиште за велосипед, сопирачка, педали, слободно тркало, велосипедска оска, рамка за велосипед, калај, заклучување, Bвона, корпа, гума и внатрешна цевка, алати за поправка на велосипеди, итн. Можете да ни ги испратите и вашите слики, вашите може да се прифати и дизајнот на логото. Ако сте заинтересирани за какви било предмети, доставете го вашето барање. Getе добиете најбрз одговор.

Bicycle parts

  • Услуга на производиПрво - услуга, точно значи услуга за пред-продажба

Второ-квантитет

Трето, S -Service, точно значи Servie по продажбата

 

 

Барате идеален производител и снабдувач за рачки со три брзини? Имаме широк избор по одлични цени за да ви помогнеме да бидете креативни. Сите електричниДелови за велосипедиЗафатот е загарантиран квалитет. Ние сме фабрика за потекло од Кина на рачки за управување со електричен велосипед. Ако имате какво било прашање, слободно контактирајте не.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја